Naucz się projektowania graficznego od najlepszych!

Zapraszamy na kurs „Projektowanie graficzne – wydawnictwa muzyczne” odbywający się pod patronatem stowarzyszenia Truest Artists, studia graficznego Forin Studio oraz Centrum Kreatywności Targowa w ramach Szkoły Kreatywności.


Bilety dostępne są TUTAJ >>>


PODSTAWOWE INFORMACJE O KURSIE

Kiedy?

19.06 – 22.06, każdego dnia w godzinach 14:30 – 20:30

Gdzie?

Kurs odbędzie się w formie stacjonarnej, w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56, Warszawa).

Dla kogo?

Zajęcia kierowane są przede wszystkim do osób, które:

 • chcą doskonalić swój warsztat artystyczno-zawodowy,
 • chcą zadbać o biznesową stronę swojej kariery.

Co otrzymasz?

 • podniesiesz swój poziom warsztatu graficznego,
 • zaprezentujesz swoje prace profesjonalistom,
 • dowiesz się o współczesnych trendach z branży graficznej,
 • poszerzysz wiedzę zdobytą na uczelniach wyższych,
 • zwiększysz swoją konkurencyjność na rynku pracy,
 • pobudzisz swoją kreatywność i przełamiesz bariery projektowe.

Ile to kosztuje? 

Łączny koszt kursu to 2000 zł brutto (VAT 23%).

Harmonogram

Zobacz szczegółowy harmonogram kursu >>>

PROWADZĄCY

Truest Artists X Forin Studio – przyszłość – projekty multidyscyplinarne
Grzegorz Piwnicki / Marcin Niemczyn

Grail Point – kolekcjonowanie i obrót unikatowymi przedmiotami/ tylko mocno limitowane egzemplarze/ jak mały start-up urósł do takiego rozmiaru?
Paweł Sabarański / Marcin Grzenia
DODATKOWO: prezentacja identyfikacji wizualnej marki Grail Pomade

Forin Limited – PREMIUM BOXES – wydania kolekcjonerskie
Grzegorz Piwnicki; Marcin Niemczyn
Prezentacja limitowanych wydawnictw

FORMUŁA KURSU

Wspólne projektowanie – głównym punktem programu kursu jest nasz wspólny projekt fizycznego wydawnictwa muzycznego.

Kurs obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS KURSU? 

Podczas części praktycznej uczestnicy i uczestniczki przejdą przez cały proces przygotowania projektu graficznego. Pozwoli im to zapoznać się z takimi zagadnieniami, jak m.in.:

 • kreacja (tworzenie koncepcji artystycznej),
 • art direction,
 • ilustracja,
 • typografia,
 • DTP.
CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS KURSU?

Część teoretyczna obejmuje spotkania z ekspertami z Truest Artists / Grail Point / Forin Limited.

Podczas trwania kursu zapraszamy na trzy spotkania tematyczne ze znanymi osobami działającymi na pograniczu branży projektowania grafiki komputerowej oraz branży muzycznej.

Prowadzący podzielą się swoim doświadczeniem z perspektywy pracy menadżerskiej, jak i inżynierii oraz techniki produkcji w poligrafii, które są kluczowym etapem całego procesu i stanowią o sukcesie bądź porażce danego przedsięwzięcia, pomimo nienagannego projektu graficznego.

I
Będziemy poruszać tematy innowacyjnych rozwiązań przyszłości pracy grafika oraz praktycznych kwestii dotyczących naszego codziennego życia – ludzi z branży kreatywnej. Branża graficzna ma to do siebie, że względem innych branż potrafi być mocno eksploatowana i wymaga nakładu pracy często niewspółmiernego do propowanego wynagrodzenia. Pierwsze spotkanie podejmujące ten temat odbędzie się z Grzegorzem „Forinem” Piwnickim, który w tym segmencie kursu wystąpi przed Wami jako przedsiębiorca. Opowiemy Wam czym jest Truest Artists, czym są multidyscyplinarne projekty przyszłości. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma promocyjny voucher do skorzystania z usług Truest Artists*.

II
Drugie spotkanie, odbędzie się z założycielami Grail Point, którzy przybliżą nam swoją historię drogi do sukcesu małego start-upu, który powstał z zamiłowania do kolekcjonowania mocno limitowanych egzemplarzy i rozwinął się do biznesu opartego na obrocie przedmiotami unikatowymi. Dodatkowo poruszymy kwestie grupowego inwestowania w takie przedmioty, którego celem jest zwiększenie zysku z tego obrotu. Na sam koniec, przedstawimy Wam projekt identyfikacji wizualnej Grail Pomade, którą mieliśmy przyjemność przygotować dla zespołu Grail Point.

III
Ostatni punkt naszego kursu to ponowne spotkanie z głównym prowadzącym i jego zespołem, tym razem jako Forin Limited – specjalistami od kreacji wydań kolekcjonerskich. Przybliżymy uczestnikom nasze największe realizacje, opowiemy jak przebiega taki proces tworzenia, skąd czerpiemy inspiracje i pomysły oraz jakich używamy technologii, technik drukarskich i poligraficznych w poszczególnych limitowanych wydaniach.

 

Każdy uczestnik i uczestniczka kursu otrzyma voucher Truest Artists – profesjonalny project management jednego projektu bez opłaty przedprojektowej oraz ze zniżkową prowizją za etap projektowy i końcowy. Więcej szczegółów na stronie http://truest.pl/

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zobacz szczegółowy harmonogram kursu >>>

Bilety dostępne są TUTAJ >>>

 

Wymagania techniczne 

Ze względu na charakter zawodu projektanta graficznego, którego głównym narzędziem pracy jest komputer, laptop bądź tablet – uprzejmie prosimy uczestników kursu o przyniesienie ze sobą własnego sprzętu. W przypadku potrzeby użycia innych narzędzi – zapewnimy je na miejscu.