Spotkania z tworzeniem: Drukuj obiekty 3 D w technologii żywicznej

Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek, jakie możliwości niesie ze sobą druk 3D? Chcesz poznać tajniki technologii żywicznej i dowiedzieć się, jak stworzyć trójwymiarowe obiekty z niezwykłą precyzją i detalami?
Jeśli tak to zapraszamy na warsztat na którym opanujesz podstawy druku 3D oraz dowiesz się, jakie możliwości i korzyści niesie ze sobą ta innowacyjna technologia.
Podczas warsztatu zdobędziesz wiedzę na temat działania stereolitografii, jej zastosowań i zalet. Niezależnie od Twojego zawodu – czy jesteś artystą, jubilerem, czy po prostu pragniesz tworzyć modele o imponujących detalach i gładkich powierzchniach – warto poznać tę metodę. Omówimy prawidłowe przygotowanie modeli i tworzenie podpór. Dowiesz się również, jakie praktyki są korzystne podczas weryfikacji plików przed drukiem oraz jak przeprowadzić proces końcowej obróbki wykonanych obiektów.
Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia w druku 3D. Zapewniamy indywidualne wsparcie i ciekawe zadania, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności w kreatywny i praktyczny sposób.
👩‍🎨 Kto może wziąć udział?
Warsztaty są otwarte dla wszystkich pełnoletnich osób, bez względu na poziom doświadczenia!
👉Warsztaty są bezpłatne.
👉Ilość miejsc: 10
Wszystkie niezbędne materiały będą do Waszej dyspozycji na miejscu
Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.
W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu.
Zapisy na stronie

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

13 cze 2024
Expired!

Czas

17:30 - 20:30

Etykiety

Branża kreatywna

Organizator

FabLab powered by Orange