Rodzinne soboty: Szyjemy świąteczne dekoracje

Za oknem już śnieg i mróz, zimowe przesilenie tuż tuż, więc zapraszamy Was do wspólnego, rodzinnego tworzenia ozdób świątecznych. Piernikowe „bombki” możecie powiesić na choince, a filcowe, kolorowe postacie mogą posłużyć również jako kukiełki w świątecznym teatrzyku.
Podczas warsztatów dowiecie się, jak działa ploter laserowy i jak można wykorzystywać go w tworzeniu projektów krawieckich.
Ilość miejsc: 6
Wiek uczestników: 8+
Potrzebne materiały: Wszystkie niezbędne materiały będą do Waszej dyspozycji na miejscu
Na warsztat zapraszamy dzieci wraz z opiekunami. Każdy duet (opiekun+dziecko) będzie wspólnie tworzył jeden zestaw ozdób.
Warsztat poprowadzą dla Was Nadia Dobrowolska – Muszyńska i Joanna Iwińska.
Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.
UWAGA! Zmienił się regulamin zapisów na nasze warsztaty. W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które nigdy nie miały okazji odwiedzić FabLabu, oraz te, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu 🙂
WAŻNA INFORMACJA:
Organizator wysyła bilety tydzień przed wydarzeniem. Jeśli nie otrzymałeś biletu (pamiętaj o sprawdzeniu SPAMu) oznacza to, że znajdujesz się na liście rezerwowej. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie przez zaakceptowanych uprzednio uczestników organizator informuje o możliwości wzięcia udziału w warsztacie kolejno osoby z listy rezerwowej nie później niż na dzień przed wydarzeniem.
Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie, dostępnym w formularzu rejestracyjnym wydarzenia.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

10 gru 2022
Expired!

Czas

00:00 - 00:00

Etykiety

Dzieci