Wynajem przestrzeni eventowych

Konferencje i kongresy / targi i wystawy / szkolenia i warsztaty

Szukasz przestrzeni na zorganizowanie wydarzenia?

W Centrum Kreatywności Targowa możesz wynająć wielofunkcyjne sale o przeznaczeniu konferencyjnym, warsztatowym czy wystawienniczym, wyposażone w sprzęt multimedialny i system ścian przesuwnych, które można dogodnie aranżować na potrzeby planowanego przez siebie eventu.

event 7

W ramach najmu opcjonalnie oferujemy:

  • dostarczenie zamawiającemu oferty minimum dwóch rekomendowanych firm cateringowych;
  • po uzgodnieniu zamówienia i podpisaniu umowy (organizator – catering) koordynacja usługi cateringowej przez firmę rekomendowaną przez Operatora CK Targowa lub Organizatora;
  • dostarczenie zamawiającemu oferty minimum dwóch firm świadczących usługi z zakresu organizacji eventów rekomendowanych przez Operatora CK Targowa;
  • po uzgodnieniu zamówienia i podpisaniu umowy (organizator – firma eventowa) koordynacja usługi organizacji eventu przez firmę rekomendowaną przez Operatora CK Targowa lub Organizatora.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą. Koszty najmu objęte są preferencją cenową w ramach pomocy de minimis dla małych i średnich przedsiębiorców. Jeżeli jesteś zainteresowany wypełnij formularz zgłoszeniowy i złóż go w naszym biurze.

 

Kontakt ws. najmu

Karol Sadziński
Host CK Targowa
ksadzinski@cktargowa.pl
tel. +48 22 102 61 79

wynajem przestrzeni eventowej

Przestrzeń wystawienniczo-konferencyjna to bardzo przyjazna i architektonicznie efektowna przestrzeń, doskonale sprawdzająca się również podczas całodniowych wydarzeń.

Mamy do dyspozycji:

  • zadaszony dziedziniec o powierzchni 360 m², który może pomieścić do 300 miejsc siedzących;
  • dużą salę złożoną z czterech modułów o łącznej powierzchni 158 m² i pojemności do 150 miejsc siedzących, wyposażoną w system nagłośnieniowy oraz projektory dla każdego modułu;
  • małą salę złożoną z dwóch modułów o łącznej powierzchni 54 m² i pojemności do 40 miejsc siedzących, wyposażoną w system nagłośnieniowy oraz projektor.

Możliwe jest wynajęcie poszczególnych modułów lub całych sal. Jeżeli potrzebujesz więcej przestrzeni obie sale można połączyć z dziedzińcem tworząc jedną wspólną przestrzeń, bądź trzy odrębne.

event-kolaz