Dzień otwarty plotera laserowego w FabLabie

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają tworzenie, do odwiedzenia naszej pracowni plotera laserowego w FabLabie na dzień otwarty! W trakcie tego wydarzenia każdy będzie miał szansę skorzystać z naszego plotera laserowego i skonsultować swoje projekty z naszą doświadczoną instruktorką.
Przyjdź, aby skorzystać z możliwości wycinania precyzyjnych kształtów i wzorów z różnych materiałów przy użyciu naszego lasera. Wyobraź sobie i zaprojektuj własną dekorację, upominek lub projekt szkolny, a nasz ploter laserowy pomoże Ci zrealizować Twoją wizję.
Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie z ploterem laserowym – nasza instruktorka służy pomocą na każdym etapie. Jeśli masz już swój projekt, przyjdź i skonsultuj go z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci go zrealizować.
To regularne wydarzenie, otwarte dla wszystkich, bez konieczności wcześniejszej rejestracji – wystarczy po prostu pojawić się w wyznaczonych godzinach.
Zasady:
Przed przystąpieniem do pracy należy skonsultować się z opiekunką pracowni.
Nie wynosimy niczego z pracowni.
Słuchamy poleceń opiekunki pracowni.
Każda osoba przynosi swój materiał do obróbki na laserze.
Na miejscu nie ma możliwości zakupu materiałów.
Jeśli nie jesteś pewna_pewny, czy dany materiał można ciąć na laserze – zadzwoń do nas.
Możesz korzystać z pracowni bez ograniczeń czasowych, jednak wszystko w granicach rozsądku i empatii – w wypadku dużego zainteresowania nie blokujemy maszyny – umożliwiamy innym dostęp.
Nie jesteśmy darmowym zakładem produkcyjnym – jeśli masz do wykonania duży projekt/zlecenie komercyjne, otwarta pracownia nie jest czasem do jego realizacji – to czas na konsultacje projektów, eksperymentowanie, wykonywanie drobnych projektów.
Otwarta pracownia to nie jest kompleksowe szkolenie z obsługi plotera laserowego.
W wypadku niestosowania się do poleceń instruktora oraz nieprzestrzegania regulaminu pracowni i zasad BHP, osoba może zostać poproszona o opuszczenie pracowni.

Więcej informacji na stronie

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

22 kwi 2024
Expired!

Czas

16:00 - 19:00

Etykiety

Branża kreatywna

Organizator

FabLab powered by Orange