Dzień Otwarty stolarni w FabLabie

Zapraszamy wszystkich miłośników i miłośniczki tworzenia do naszej pracowni stolarskiej na dzień otwarty! Podczas tego popołudnia każda osoba będzie miała okazję skorzystać z naszej stolarni oraz skonsultować swój projekt z doświadczonym instruktorem. Nie ważne, czy chcesz przyciąć deskę, przeszlifować szafkę, czy samodzielnie wkręcić kilka śrubek – nasza edukatorka pomoże Ci w każdym kroku procesu.
Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w pracy z drewnem – udzielimy Ci fachowych wskazówek i zapewnimy Ci bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych maszyn.
Wydarzenie jest cykliczne i otwarte dla wszystkich, nie obowiązują zapisy – trzeba po prostu przyjść w wyznaczonych godzinach.
Zasady:
Przed przystąpieniem do pracy należy skonsultować się z opiekunką pracowni.
Słuchamy poleceń opiekuna pracowni i przestrzegamy zasad BHP.
W wypadku niestosowania się do poleceń instruktora oraz nieprzestrzegania regulaminu pracowni i zasad BHP, osoba może zostać poproszona o opuszczenie pracowni.
Nie jesteśmy darmowym zakładem produkcyjnym – jeśli masz do wykonania duży projekt/zlecenie komercyjne, otwarta pracownia nie jest czasem do jego realizacji – to czas na konsultacje projektów, eksperymentowanie, wykonywanie drobnych projektów.
Niektóre maszyny może obsługiwać wyłącznie opiekun pracowni.
Nie wynosimy niczego z pracowni.
Każda osoba przynosi swój materiał do pracy.
Na miejscu nie ma możliwości zakupu materiałów.
Jeśli nie jesteś pewna_pewny, czy Twój projekt jest możliwy do wykonania podczas godzin otwartych – zadzwoń do nas.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

14 maj 2024
Expired!

Czas

16:00 - 19:00

Etykiety

Branża kreatywna

Organizator

FabLab powered by Orange