KAMPANIA PROUD TO BE A WORKING MUM

Ruszamy z kampanią #PROUDTOBEAWORKINGMUM, aby w DNIU MATKI zjednoczyć kobiety pracujące zawodowo, budować dla nich społeczne poparcie i ich poczucie dumy z tego, co robią.

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju event, który sprawi, że każda pracująca mama poczuje się jak super bohaterka! Bo my-kobiety robimy niesamowicie wiele, aby zmieniać świat na lepsze. Tylko często w tym pędzie dnia codziennego, nie dostrzegamy naszej sprawczości lub umniejszamy naszą rolę, bo skłania nas do tego wrodzona skromność.

A przecież mamy tyle powodów do dumy! Tyle osiągnięć małych i dużych, które zasługują na celebrację! I  tyle emocji dobrych i złych (bo te również często skłaniają do konstruktywnego działania), którymi warto dzielić się z innymi.

27 maja, koniecznie odwiedźcie naszą STREFĘ KOBIECEGO WPŁYWU, która jest częścią kampanii “Proud to be a working mum”. Na waszych oczach rozegramy spektakl w 3 aktach. Będzie trochę strasznie, trochę śmiesznie i z happy endem. Bo przyszłość należy do nas a przyszłość zaczyna się dziś. Na scenie zobaczycie ekspertki i ekspertów, aktorów i aktorki, działaczki i działaczy. Każdy ze swojej perspektywy opowie o kobiecym potencjale, którego nie wolno nam już dłużej tracić.

W ramach kampanii zapraszamy na wydarzenie “STREFA KOBIECEGO WPŁYWU” – 27.05.2024 w Warszawie, w Centrum Kreatywności Targowa
Wejdź na stronę kampanii i zapisz się już dziś, aby odebrać bezpłatną wejściówkę i zagwarantować sobie miejsce: 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

27 maj 2024
Expired!

Czas

16:00 - 21:30

Etykiety

Biznes,
Branża kreatywna,
Kobiety,
Społeczność lokalna

Organizator

Urząd Miasta st. Warszawy