Kreatywność w biznesie – MEETUP

Kreatywność w biznesie – MEETUP #5

Zapraszamy na pierwszy w tym roku meetup adresowany do osób działających lub planujących przedsięwzięcia w sektorze kreatywnym.

Program przygotowaliśmy również z myślą o osobach studiujących lub będących absolwentami warszawskich uczelni artystycznych.

Co zyskujesz biorąc udział:

Wiedzę od najlepszych ekspertów w zakresie marketingu, połączenia biznesu i sektora kreatywnego
Poznasz doświadczenia osób z sektora kreatywnego
Nawiążesz kontakty
W programie m.in.:
POWITANIE I PREZENTACJA #1
Ewa Janus-Khouri, Dyrektorka Zarządzająca Centrum Kreatywności Targowa/Krajowa Izba Gospodarcza

PREZENTACJA #2 What’s next: 8 najważniejszych trendów technologicznych, które będą kreować nasze życie i pracę w najbliższej przyszłości.
Jowita Michalska – CEO Digital University, której mmisją życiową jest wyposażenie Polaków w niezbędne kompetencje cyfrowe. Dlatego założyła organizację, która współpracuje z wiodącymi amerykańskimi uczelniami, takimi jak MIT, Harvard Business School i Stanford, aby zapewnić edukację w zakresie nowych technologii.

Jest polską ambasadorką Singularity Group, najważniejszego think tanku edukacyjnego w Dolinie Krzemowej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe, pracując na kluczowych stanowiskach m.in. w Polkomtelu, PGE i Deloitte. Za swoją działalność edukacyjną otrzymała wiele nagród i wyróżnień, m.in. Digital Shapers, przyznawane za znaczący wkład w rozwój gospodarki cyfrowej w Polsce. W zeszłym roku magazyn „Forbes Women” uznał ją za jedną ze 100 najwybitniejszych kobiet biznesu, a Komisja Europejska mianowała ją Cyfrową Ambasadorką UE.

PREZENTACJA #3: Bądź kreatywny… łatwo powiedzieć
Tomasz Bartnik – Partner w pracowni koncepcyjnej One Eleven. Zajmuje się strategiami marketingowymi i innowacjami. Wcześniej był Chief Strategic Officerem i Vice Prezesem Grupy Saatchi & Saatchi w Polsce oraz działał w strukturach globalnych w EMEA. Poza projektami komercyjnymi, aktywnie działa na rzecz branży marketingowej i angażuje się w projekty społeczne. Wielokrotny juror i laureat Effie, obecnie członek Komitetu Organizacyjnego Effie i Członek Rady Edukacyjnej SAR. Uczy i wykłada. Jak o sobie mówi „jedyną stałą w jego życiu jest ciągła szybka zmiana, za którą ledwo nadąża”

PREZENTACJA #4 AI w służbie autentyczności. Absurd czy realne wsparcie.
Karol Stróż – CTO i współzałożyciel Sharebee. Aplikacji do prowadzenia programów ambasadorskich, które rewolucjonizują komunikację firm z odbiorcami. Z doświadczenia i zamiłowania marketer, dziś odpowiada za rozwój produktu i operacje. Nadgorliwy fan nowych narzędzi i technologii.

PREZENTACJA #5 Jak sprzedać siebie i swoje dzieło?
Greg Albrecht – Founder Partner Albrecht&Partners – doświadczony przedsiębiorca i doradca zarządów, jest ekspertem w strategii biznesowej i przywództwie. Jako założyciel Albrecht&Partners ma ponad 20-letnie doświadczenie w podnoszeniu efektywności firmowych i osobistych priorytetów liderów. Jego podcast, „Greg Albrecht Podcast”, jest wiodącym programem biznesowym w Polsce, oferującym praktyczne wskazówki od czołowych przedsiębiorców. Laureat konkursu „50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie” Magazynu Brief. Jako mentor i inwestor w ekosystemie startupów od 10 lat, Greg aktywnie wspiera młode firmy technologiczne, będąc członkiem rady fundacji Youth Business Poland i mentorem w programie Google for Startups Accelerator. Posiada certyfikaty coacha International Coaching Community oraz Gallup CliftonStrengths Coach.Prywatnie tata i biegacz amator.

Zakończenie wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 14:00

Zarejestruj się bezpłatnie!
Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z UM st. Warszawy, partnerami są: Krajowa Izba Gospodarcza, Sito Strategy, Digital University, One Eleven, Sharebee, Albrecht&Partners

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

24 kwi 2024
Expired!

Czas

10:00 - 14:00

Etykiety

Biznes,
Branża kreatywna,
Kobiety,
Społeczność lokalna
Centrum Kreatywnosci Targowa

Organizator

Centrum Kreatywnosci Targowa
Telefon
+48 22 102 61 79
Email
recepcja@cktartowa.pl