Maker Woman: Poznaj tajniki druku 3 D w technologii żywicznej

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, jakie możliwości niesie ze sobą druk 3D? Chciałbyś poznać tajniki technologii żywicznej i dowiedzieć się, jak stworzyć trójwymiarowe obiekty z niezwykłą precyzją i detalami?
Jeśli tak to zapraszamy na warsztat na którym opanujesz podstawy druku 3D oraz dowiesz się, jakie możliwości i korzyści niesie ze sobą ta innowacyjna technologia.
Podczas warsztatu zdobędziesz wiedzę na temat działania stereolitografii, jej zastosowań i zalet. Niezależnie od Twojego zawodu – czy jesteś artystą, jubilerem, czy po prostu pragniesz tworzyć modele o imponujących detalach i gładkich powierzchniach – warto poznać tę metodę. Omówimy prawidłowe przygotowanie modeli i tworzenie podpór. Dowiesz się również, jakie praktyki są korzystne podczas weryfikacji plików przed drukiem oraz jak przeprowadzić proces końcowej obróbki wykonanych obiektów.
Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia w obszarze projektowania graficznego czy pracy z ploterem laserowym. Zapewniamy indywidualne wsparcie i ciekawe zadania, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności w kreatywny i praktyczny sposób.

Więcej informacji na stronie

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

08 wrz 2023
Expired!

Czas

17:30 - 20:30

Etykiety

Branża kreatywna,
Kobiety

Organizator

FabLab powered by Orange