Mały Koneser – Festiwal i targi wydawnictw dla dzieci i młodzieży

Przygotuj się na wyjątkową ucztę dla miłośników literatury dziecięcej i młodzieżowej! 📚
Po raz pierwszy w Centrum Kreatywności Targowa odbędą się Targi i Festiwal „#MałyKoneser„! 🌟🌱
Warszawa 23. i 24. marca znów stanie się stolicą polskiej książki ilustrowanej, a #CKTargowa na Pradze będzie miejscem, gdzie spotkacie 25 wyjątkowych polskich wydawców oraz 3 wydawnictwa z Europy, którzy przywiozą ze sobą najnowsze i najciekawsze pozycje z zakresu literatury dla najmłodszych.
Mały Koneser” to nie tylko okazja do zakupu oryginalnych dzieł literackich 📚 ale także możliwość spotkania się z wyjątkowymi autorami i ilustratorami, którzy tworzą niezwykłe historie, które rozpalają wyobraźnię zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Nie zabraknie także miejsca dla miłośników literatury w CKT! 🎈
W ramach ogólnopolskiej konferencji i dnia branżowego „Oko na świat”🌷 przygotowanej we współpracy z Biblioteka Narodowa, odbędą się debaty, warsztaty i prezentacje, które pozwolą nauczycielom, bibliotekarzom i profesjonalistom z branży nauczyć się nowych sposobów na promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.
Zapisz się już dziś, by nie przegapić tej wyjątkowej okazji do odkrywania nowych literackich skarbów! 📝 Niech „Mały Koneser” stanie się inspiracją dla każdego, kto kocha piękne i mądre #książki! 🎉
Więcej informacji na stronie

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

23 - 24 mar 2024
Expired!

Czas

11:00 - 18:00

Etykiety

Branża kreatywna,
Dzieci

Organizator

Urząd Miasta st. Warszawy