Najcenniejsza wartość firmy – kapitał intelektualny.

II semestr Szkoły Kreatywności – czas start!

Więcej Informacji na temat Szkoły Kreatywności tutaj

Zapraszamy na zajęcia: „Najcenniejsza wartość firmy – kapitał intelektualny”. Jak zbudować, motywować i utrzymać w firmie mądrych ludzi? 

Zapraszamy w środę 8 grudnia, w godzinach 10:00-14:00 na darmowe szkolenie. Porozmawiamy o tym, jak zbudować, motywować i utrzymać w firmie mądrych ludzi?

Na zajęciach omówimy metodę zarządzania, motywowania i rozwijania ludzi w sposób budujący obopólną korzyść dla firmy i pracowników. Celem zajęć będzie szczegółowe wyjaśnienie istoty budowania wewnętrznej innowacyjności w firmie dzięki wykorzystaniu kompetencji i pracy autonomicznych zespołów. Uczestnicy otrzymają wiedzę na temat kroków jakie należy podjąć, aby skutecznie prowadzić pracowników. Począwszy od indywidualnych szkoleń wdrożeniowych, skończywszy na w pełni samodzielnej, samo-zarządzającej się grupie profesjonalistów, którzy poza wysoką efektywnością pracy, oferują firmie innowacyjność i adaptacyjność do zmieniających się realiów rynkowych.

Szkolenie poprowadzi: Agnieszka Durska, menadżerka personalna, specjalistka ds. rozwoju organizacji

Zajęcia prowadzone są online.

Szkolenie jest realizowane w ramach Szkoły Kreatywności i bezpłatne dla jej uczestników i uczestniczek. Aby wziąć w nim udział, należy zapisać się do bezpłatnej Szkoły Kreatywności.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

08 gru 2021
Expired!

Czas

10:00 - 14:00

Etykiety

Branża kreatywna
Centrum Kreatywnosci Targowa

Organizator

Centrum Kreatywnosci Targowa
Telefon
+48 22 102 61 79
Email
recepcja@cktartowa.pl