Rodzinne soboty: Budujemy świecące domki

Tym razem mamy nie lada gratkę dla fanów i fanek elektroniki. Podczas warsztatów będziemy budować domki ze sklejki, z własnoręcznie zlutowanym układem elektronicznym! Dowiecie się, jak działa ploter laserowy i jak z jego pomocą powstały nasze domki.
W rodzinnych drużynach nauczycie się lutować prosty układ zasilający diody, który umiejscowicie później we własnoręcznie zbudowanych „piernikowych” domkach. Powieście je na choince lub postawcie na parapecie.
Ilość miejsc: 6
Wiek uczestników: 8+
Potrzebne materiały: Wszystkie niezbędne materiały będą do Waszej dyspozycji na miejscu
Na warsztat zapraszamy dzieci wraz z opiekunami. Każdy duet (opiekun+dziecko) będzie wspólnie tworzył jeden domek.
Warsztat poprowadzą dla Was Nadia Dobrowolska – Muszyńska i Michał Burza.
Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.
UWAGA! Zmienił się regulamin zapisów na nasze warsztaty. W pierwszej kolejności na warsztaty są akceptowane osoby, które nigdy nie miały okazji odwiedzić FabLabu, oraz te, które brały udział w warsztatach dawniej niż 2 miesiące od daty planowanego warsztatu. Ta zasada ma na celu umożliwienie nowym osobom poznania FabLabu
WAŻNA INFORMACJA:
Organizator wysyła bilety tydzień przed wydarzeniem. Jeśli nie otrzymałeś biletu (pamiętaj o sprawdzeniu SPAMu) oznacza to, że znajdujesz się na liście rezerwowej. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie przez zaakceptowanych uprzednio uczestników organizator informuje o możliwości wzięcia udziału w warsztacie kolejno osoby z listy rezerwowej nie później niż na dzień przed wydarzeniem.
Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie, dostępnym w formularzu rejestracyjnym wydarzenia.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

17 gru 2022
Expired!

Czas

10:00 - 13:00

Etykiety

Dzieci