Rozwijaj swój pomysł w FabLabie – rekrutacja do czteromiesięcznego programu

Stworzyliśmy program dla wszystkich, którzy mają świetne pomysły, ale brakuje im przestrzeni, narzędzi i wsparcia merytorycznego, żeby je zrealizować. Chcemy wspierać nieodkrytych innowatorów i innowatorki, czyli twórcze osoby o nietuzinkowych pomysłach, szczególnie takich, które starają się odpowiedzieć na współczesne wyzwania i wyjść naprzeciw aktualnym potrzebom społecznym. Pragniemy, aby FabLab był miejscem, gdzie twórczy potencjał, doskonale wyposażona przestrzeń oraz doświadczony zespół spotykają się, aby dać życie nowym, wyjątkowym produktom.
❗️UWAGA❗️ – aby wziąć udział w projekcie, musisz wziąć udział we wszystkich obowiązkowych szkoleniach. Zanim się zgłosisz upewnij się, że masz wolne weekendy 20.04, 11-12.05, 18-19.05.
PLAN PROJEKTU:
🟩 Krok I: Zgłoś się przez formularz rekrutacyjny ➡️ https://bit.ly/3TsumeQ i czekaj na naszą odpowiedź! Rekrutację prowadzimy do 14.04.2024, wyniki o dostaniu się do drugiego etapu podamy 16.04.2024. Do drugiego etapu zaprosimy 20 osób.
❗️REKRUTACJA JEST TRZYETAPOWA❗️więcej informacji poniżej ⬇️
🟩 Krok II: Drugi etap rekrutacji – Weź udział w całodziennej Sesji Innowacji w dniu 20.04.2024 w godzinach 10:00 – 18:00.
Całodniowa, ośmiogodzinna sesja innowacyjna w FabLab powered by Orange stanowi novum i poprzedzi tegoroczną, piątą już edycję programu Rozwijaj Swój Pomysł. Do udziału w sesji zaprosimy 20 osób, które zgłoszą się przez formularz rekrutacyjny. Udział w sesji stanowi pierwszy etap rekrutacji i jest obowiązkowy dla wszystkich osób, które chcą uzyskać wsparcie i dostęp do FabLabu.
Więcej informacji na stronie

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

31 mar 2024
Expired!

Czas

23:55 - 23:55

Etykiety

Biznes,
Branża kreatywna,
Kobiety