Servant Leadership. Zarządzanie zespołem oparte na empatii

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy liderzy zachowują się tak, jakby dawno stracili kontakt z rzeczywistością i słabnie-ich umiejętność porozumiewania się z zespołami lub parterami biznesowymi? A może sam jesteś liderem, który chce poprawić komunikację w zespole lub zmaga się z pogarszającą relacją ze współpracownikami, którzy w efekcie wycofują się z zaangażowa-nia w pracę i unikają wzięcia odpowiedzialności za swoje decyzje?

Co możesz zrobić, aby uniknąć tych sytuacji w przyszłości?Odpowiedzią może stać się poznanie kultury i filozofii, oraz wartości i praktyk związanych z empatycznym przywództwem Servant Leadership. To przywództwo które jest rekomendowane jako styl zarządzania w organizacjach zorientowanych na realizację wartości (ang. value proposition), transformacji zwinnej Agile, nurtu projektowania zgodnie z wartościami Service Design, UX, podejściu Design Thinking.Podczas najbliższego webinaru zainspirujemy Cię i zaangażujemy w poznanie praktyk i narzędzi, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i zarządzać zespołem. Dowiesz się również, dlaczego empatia jest ważna w przewodzeniu zespołom, których praca jest zorientowania na kreatywność, generowanie innowacji, progresywne myślenie i odpowiadanie na nowe potrzeby klientów

Co potrzebujesz wiedzieć, zanim zapiszesz się na Webinar?

1. Nasze zajęcia trwają 4 godziny. Metody rozwojowe, które będziemy wykorzystywać wywodzą się z Team Coachingu, facylitacji i narzędzi Action Learning. Dlatego też, prosimy przygotuj sobie komfortowe miejsce pracy, które pozwoli Ci włączyć kamerę.

2. Jeśli z przyczyn osobistych lub zawodowych nie możesz uczestniczyć w zajęciach w pełnym kontakcie z nami i uczestnikami, będziemy Cię prosili jedynie o przedstawienie się na początku spotkania przy włączonej kamerze. Pozostałą część zajęć możesz potem spędzić jako obserwator.

3. Aby przygotować się do webinaru, otrzymasz dostęp do kursu on-line przygotowanego przez organizatora Big Call. Kurs przybliży ci fundamenty przywództwa Servant Leadership. Aby otrzymać dostęp do kursu wyślij swoje zgłoszenie na adres kontakt@bigcall.pl. Otrzymasz niezbędny link oraz hasło.

 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

17 mar 2021
Expired!

Czas

10:00 - 14:00

Lokalizacja

CK Targowa Warszawa
ul. Targowa 56, 03-733 Warszawa
Centrum Kreatywnosci Targowa

Organizator

Centrum Kreatywnosci Targowa
Telefon
+48 22 102 61 79
Email
recepcja@cktartowa.pl