Dziś ruszyła Szkoła Kodowania!

01.12.2022 ruszyła Szkoła Kodowania, której Centrum Kreatywności Targowa jest partnerem w ramach projektu #OrangeDigitalCenter.
Podczas oficjalnego otwarcia ODC Ewa Janus-Khouri wzięła udział w panelu dotyczącym kompetencji przyszłości:
„Tworząc takie miejsca jak Orange Digital Center w Centrum Kreatywności Targowa uposażamy jego uczestników w wiedzę, umiejętności oraz dajemy motywację do nauki i rozwoju, by „nadążyć” za zmieniającą się rzeczywistością na rynku pracy”.

Szkoła Kodowania to bezpłatne, profesjonalne kursy programowania dla młodych osób, które chcą się rozwijać, podnosić swoje kompetencje lub się przekwalifikować. To także webinary z ekspertami rynku IT, networking i spotkania inspiracyjne. Fundacja Orange zapewnia indywidualne doradztwo zawodowe, w tym badanie poziomu kompetencji społecznych i inteligencji emocjonalnej, które pozwoli Ci poznać swoje mocne strony i źródła motywacji czy poczucia satysfakcji. Projekt realizowany jest w ramach międzynarodowej inicjatywy Orange Digital Center.

Kursy prowadzą doświadczeni i profesjonalni trenerzy i trenerki, którzy cierpliwie i krok po kroku wprowadzą Cię w świat programowania. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Warszawie i online oraz w wybranych powiatach. Do wyboru są trzy ścieżki: Java, Python i UX.

Zajęcia Szkoły Kodowania odbywają się w trybie stacjonarnym (w CKT) jak i online.