Listopad w Szkole Kreatywności minął pod znakiem social mediów

Zajęcia w Szkole Kreatywności minęły pod znakiem zdobywania kompetencji z obszaru marketingu internetowego. Aż trzy spotkania dedykowaliśmy działaniom jakie warto podejmować w przestrzeni online. Swoją wiedza podzielili się cenieni eksperci z firm partnerskich Szkoły – Sharebee i agencji Tears of Joy.

Jak zwykle nasi edukatorzy i edukatorki podzielili się najlepszymi praktykami, a uczestnicy poznali wiele sposobów na promowanie siebie i swojej marki bez angażowania dużych budżetów. Każde szkolenie kończyło się blisko godzinnymi sesjami pytań i odpowiedzi.

Bartek Ziemiański z Sharebee w cztery godziny przeprowadził nas przez najważniejsze etapy tworzenia profilu na LinkedIn, obalił kilka mitów na temat tego co wypada, a czego nie wypada robić na tym portalu i oczywiście odpowiedział na pytania naszych dociekliwych uczestników. Bartek nie szczędził porad, jak pisać i publikować na portalu, by zaangażować jak najwięcej osób z grup, na których nam zależy i jak zatrzymać ich uwagę na dłużej. Mieliśmy też możliwość poznania podstaw skutecznego social sellingu.

Zanim jednak poznaliśmy tajniki obecności na LinkedIn, Szymon Grzybczyk z Tears of Joy  pokazał jak stworzyć viralowe TikToki, nieangażujące w realizacje ekipy filmowej, podzielił się tajnikami skutecznych postów na Facebooku i Instagramie. Nasi uczestnicy dostali także sporo wskazówek jakiego sprzętu potrzebują i kilka sprytnych tipów ułatwiających robienie dobrej jakości nagrań.

9 listopada spotkaliśmy się na inspirującym szkoleniu z parą ekspertów Olkiem Budkiem i Karoliną Sobkowiak i poznaliśmy najbardziej aktualne trendy w influencer marketingu. Dowiedzieliśmy się jakie możliwości stwarzają pionowe formaty video. Uczestnicy najbardziej czekali jednak na tę część szkolenia, podczas której Olek i Karolina zdradzili sposoby na organizację niestandardowych działań z influenceramii jak uchronić się przed niespodziewanymi sytuacjami przy współpracy z influencerami.

Dziękujemy naszym ekspertom oraz partnerom i zapraszamy do śledzenia informacji o kolejnej edycji Szkoły Kreatywności!

Więcej zdjęć ze szkoleń i wydarzeń w Centrum Kreatywności Targowa znajdziecie na naszym profilu na Facebooku. Nie przegap kolejnych wydarzeń!

Zachęcamy do obserwowania : https://www.facebook.com/CKTargowa