Otwarcie Centrum Servant Leadership Poland

9 września otwiera się w Polsce Centrum Servant Leadership Poland. Spotkanie inaugurujące działalność Centrum odbędzie się o godzinie 18.00 w Centrum Kreatywności Targowa na ul. Targowej 56 w Warszawie. Zapraszamy!

Założyciel Centrum – Magdalena Kamińska mówi: „Jako inicjatywa stawiamy sobie szerokie cele edukacyjne. Będziemy chcieli promować filozofię tego przywództwa poprzez organizowanie szkoleń dla liderów w biznesie, oraz dla liderów społecznych. Będziemy łączyć polskich liderów ze światowymi autorytetami w tej dziedzinie”.

Warte podkreślenia jest, że centrum to, będzie również zrzeszać osoby wpływu, identyfikujące się z filozofią przywództwa poprzez służbę. „Będziemy mówić głośno o potrzebie powrotu do fundamentów przywództwa w Polsce, zarówno w świecie Liderów Biznesu, jak Liderów Społecznych. Dlaczego? Wierzymy, że jest możliwy świat, w którym liderzy w organizacjach odkrywają fundamenty wartości przywództwa Servant Leadership. Dzięki ich odkryciu nasz wspólny świat staje się wtedy bardziej odpowiedzialny, zdrowy i zrównoważony dla obecnych organizacji i przyszłych pokoleń”

Polskie Centrum jest częścią, Greenleaf Center for Servant Leadership, amerykańskiej organizacji, która od kilkudziesięciu lat uczy przywództwa Servant Leadership.   

Inspirować nas będą Liderzy ze świata biznesu:

  • Magdalena Kamińska, Big Call Founder Center of Servant Leadership Poland
  • Paulina Szymańska, HR Country Manager Starbucks Polska
  • Artur Nowak – Gocławski, Prezes Spółdzielni ANG, Założyciel Fundacji Nienieodpowiedzialni.pl
  • Katarzyna Teter – członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, menadżer ds. CSR w Santander Bank Polska
  • Michał Kobosko- Wiceprezes Stowarzyszenia Polska 2050. Dziennikarz, redaktor naczelny wiodących polskich mediów.

Więcej o misji Centrum oraz terminach spotkań, dowiecie się Państwo tutaj: https://www.facebook.com/bigcallSL

Zapisz się, aby wziąć udział:

https://evenea.pl/pl/wydarzenie/861164-1