Service Design dla finalistów Warsaw Creative Slam

Za nami już trzecie warsztaty w ramach programu Warsaw Creative Slam. Spotkanie poprowadziła @Monika Synoradzka (CEO Huge Thing) i Zuzanna Kowala (Innovation Manager).

Tematem był Service Design i wprowadzenie do projektowania usług. Service Design jest działalnością planowania i organizowania osób, infrastruktury, komunikacji i rzeczowych komponentów usługi, w celu polepszenia jej jakości i interakcji pomiędzy dostawcą usługi, a klientami. Projektowanie usług to działania, których celem jest stworzenie produktów i usług spełniających oczekiwania i potrzeby użytkowników i przynoszących firmie wymierną korzyść.
Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy i mieli do wykonania zadania. Warsztaty miały na celu uporządkowanie wiedzy i pomoc w dopracowaniu projektów startujących w programie WCS. Ćwiczenia były pretekstem do wymiany doświadczeń i wzajemnych obserwacji na temat zgłoszonych projektów, a uczestnicy chętnie wspierali się w rozwiązywaniu wyzwań i zadań.
Przypominamy, że już 20 września widzimy się na kolejnym Kreatywnym Meet’upie , na którym oprócz prelekcji będziecie mogli poznać uczestników programu!
Rejestracja na konferencję:
Udział jest bezpłatny.