Uczestnicy SK poznali złote zasady tworzenia/zmiany strony www i prowadzania bloga

Jak zawsze w środę odbyły się drugie zajęcia w nowej edycji Szkoły Kreatywności. Tym razem przedstawiciele naszego partnera Fabryki Marketingu, eksperci SEO Aleksander Stempowski i Patryk Błachnio opowiedzieli jak odświeżyć lub stworzyć od zera stronę www i blog, w taki sposób aby późniejsze działania SEO przynosiły zaplanowany efekt.

Zaproszeni przez nas eksperci mają bogate doświadczenie w różnych branżach i doświadczenie z ponad 200 klientami! To pozwoliło odpowiedzieć na każde pytanie zadane przez uczestników niezależnie od branży sektora kreatywnego, którą reprezentowali. A pytań było bez liku również tym razem.

Dlaczego warto stworzyć nową stronę internetową dla swojej marki?

Wierzymy, że po tej prezentacji uczestnicy są w stanie ocenić czy ich strona wymaga zmiany oraz są świadomi i wiedzą jak unikać zagrożeń związanych z tworzeniem nowej strony. będą wiedzieć. Wiedzą też dlaczego najgorszym dniem na migrację strony jest… piątek.

Jak stworzyć i prowadzić bloga dla firmy od zera?

Dzięki tej części szkolenia nasi uczestnicy potrafią wykorzystać darmowe narzędzia SEO, aby stworzyć plan contentowy oparty o analizę fraz kluczowych i przygotować wstępny zarys artykułów. Będziesz także potrafił sprawdzić lub napisać artykuł blogowy skutecznie zoptymalizowany pod SEO.

Na kolejne 16 zajęć Szkoły Kreatywności cały czas możecie się zapisywać przechodząc do zakładki ZAJĘCIA SZKOŁY KREATYWNOŚCI lub bezpośrednio do formularza zgłoszeniowego.