Jak świadomie planować działania w świecie permanentnego kryzysu?

Zakłócenia rytmów pracy i codzienności mogą stać się nową normą naszego świata. Zerwanie, chaos i nieciągłość przestają być wyjątkiem, przekształcają się w zasadę. Tworzą dramaturgię rozmaitych kryzysów – pandemii, kryzysów finansowych i klimatycznych, stają się też metodą zarządzania społecznościami.

 

Zapraszamy na webinar inspiracyjny z elementami warsztatowymi „Organizacja wobec niepewności i chaosu. Jak skutecznie pracować ze scenariuszami przyszłości?, który zaplanowany jest w ramach oferty szkoleniowej Szkoły Kreatywności.

Wykład odbędzie się 3.02 w godzinach 10:00-13:00 i jest skierowany do osób, które szukają pozytywnych odpowiedzi na wyzwania współczesnego, zglobalizowanego świata. 

Nabór na zajęcia potrwa do czasu wyczerpania miejsc, dlatego nie zwlekaj i zapisz się już teraz. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz się 

Organizacja wobec niepewności i chaosu. Jak skutecznie pracować ze scenariuszami przyszłości?

Podczas spotkania zajmiemy się m. in. następującymi zagadnieniami:

  • Jak możemy świadomie planować działania w świecie zmienności, niepewności oraz permanentnego kryzysu?
  • Tworzenie stabilnych, długoterminowych i konsekwentnych planów działań vs elastyczność w adaptowaniu do wciąż zmieniających się warunków? 
  • W jaki sposób możemy uczyć się dostrzegania trendów i sprawczego odpowiadania na nie?

 Zgłoś się na webinar inspiracyjny

Webinar pt. „Organizacja wobec niepewności i chaosu. Jak skutecznie pracować ze scenariuszami przyszłości?odbędzie się 3 lutego w godz. 10.00-13:00 na platformie Zoom. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Spotkanie jest bezpłatne, jednak konieczna jest wcześniejsza rejestracja (liczba miejsc ograniczona).

Nasi prowadzący

Bartosz Frąckowiak i Marta Michalak – strategiczni marzyciele, spekulujący na temat przyszłości. Bartek jest dramaturgiem i reżyserem teatralnym, badaczem kultury, kuratorem, współtwórcą wielu projektów artystycznych i badawczych. Aktualnie jest zastępcą dyrektora Biennale Warszawa, współtwórcą koncepcji Biennale jako transdyscyplinarnej instytucji kultury, jest współodpowiedzialny za jej międzynarodowy program artystyczny i komunikację. Marta jest antropolożką kultury i teatrolożką, pracowała programowo i organizacyjnie przy Festiwalu Dialogu Czterech Kultur w Łodzi oraz Festiwalu Festiwali Teatralnych SPOTKANIA w Warszawie, współtworzyła ramy programowe projektów departamentu tańca Instytutu Muzyki i Tańca. Aktualnie jest kierowniczką produkcji Biennale Warszawa.

 

Zapraszamy do udziału w Szkole Kreatywności służącej inkubacji oraz akceleracji pracujących w branży kreatywnej. Wkrótce podamy pełen program I semestru 2021 roku.