Jak możemy świadomie planować? Webinar inspiracyjny

„Organizacja wobec niepewności i chaosu”. Zapraszamy na bezpłatny webinar inspiracyjny z elementami warsztatowymi w ramach Szkoły Kreatywności

Zapraszamy na bezpłatny webinar inspiracyjny z elementami warsztatowymi pt. „Organizacja wobec niepewności i chaosu” w ramach Szkoły Kreatywności.

Zakłócenia rytmów pracy i codzienności mogą stać się nową normą naszego świata. Zerwanie, chaos i nieciągłość przestają być wyjątkiem, przekształcają się w zasadę. Tworzą dramaturgię rozmaitych kryzysów – pandemii, kryzysów finansowych i klimatycznych, stają się też metodą zarządzania społecznościami.

Jak możemy świadomie planować działania w świecie permanentnego kryzysu? Zapraszamy na bezpłatny webinar inspiracyjny z elementami warsztatowymi pt. „Organizacja wobec niepewności i chaosu” w ramach Szkoły Kreatywności.

Webinar skierowany jest do osób, które szukają pozytywnych rozwiązań na wyzwania współczesnego, zglobalizowanego świata. Webinar w ramach I semestru Szkoły Kreatywności w 2021 roku, odbędzie się 3.02 w godzinach 10:00-13:00. Będziemy wspólnie z prowadzącymi dociekać tego, jak skutecznie pracować nad scenariuszami przyszłości.

Zapisz się na webinar

Więcej informacji w zakładce aktualności

Do zobaczenia!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

03 lut 2021
Expired!

Czas

10:00 - 13:00