Magia kina inspiracją najnowszej kolekcji Deni Cler Milano. Pokaz mody za nami!

Wczoraj w Centrum Kreatywności Targowa odbył się pokaz najnowszej kolekcji wiosna/lato 2023 Deni Cler Milano!

Radosna i wielobarwna kolekcja inspirowana jest filmem i gwiazdami światowego kina, pięknych kobiet: Brigitte Bardot, Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Penelope Cruz, Monicą Bellucci oraz Cate Blanchett. Przy dźwiękach pięknej filmowej muzyki kolekcję obejrzało ponad 500 uczestników, modelki zaprezentowały 41 kreacji.

Tegoroczna Moda łączy dwa nurty pragnienie poczucia bezpieczeństwa i potrzebę ubioru na specjalne okazje, które wreszcie pojawiły się w zeszłym roku jak pójście do biura czy wieczorne wyjścia. Wciąż ważny jest nurt „mody domowej” i zoomlook bo często pracujemy hybrydowo. Mimo trudnej sytuacji makroekonomicznej marki premium jak Deni Cler starają się kreować modę odważną. Konsumenci szukają rzeczy uniwersalnych, wygodnych i na specjalne okazje.

Prezes Deni Cler Iwona Kossmann

W pokazie, podczas którego zaprezentowano kolekcję wiosna/lato 2023 wzięło udział mnóstwo gwiazd i celebrytów. Na ściance zaprezentowali się między innymi: Kasia Skrzynecka, Joanna Racewicz, Małgorzata Ohme, Kasia Glinka, Patricia Kazadi, Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską oraz Kasia Glinka.

Cały pokaz można obejrzeć na profilu marki DENI CLER Milano https://fb.watch/isFXCaRwzb/ lub jego finał: