Nowa odsłona CK Targowa – zajrzyj do nas już teraz, bez potrzeby wychodzenia z domu

Witamy w Centrum Kreatywności Targowa. Miejscu nastawionym na rozwój i wsparcie innowacyjnych przedsięwzięć sektora kreatywnego.

Odwiedziny CK Targowa możliwe są od teraz również w nowej, wirtualnej postaci. Mamy przyjemność zainaugurowania strony www.cktargowa.pl, czyli miejsca, w którym znajdziecie wszystkie istotne wiadomości dotyczące Centrum. Przeczytacie tu o założeniach inkubatora przedsiębiorczości, dowiecie się o możliwościach wynajmu przestrzeni biurowych dla firm, o aktualnych wydarzeniach i działaniach programowych, przedsięwzięciach, projektach, otwartych szkoleniach i wykładach, wreszcie rezydencjach czy konkursach, jakie będziemy sukcesywnie ogłaszać. 

Znajdziecie tu też informację o możliwościach korzystania z przestrzeni konferencyjnej oraz eventowej. Zapraszamy do obejrzenia wnętrza Centrum bez potrzeby wychodzenia z domu. Wirtualny spacer pozwoli Ci przyjrzeć się z bliska budynkowi, którego historyczna fasada z XIX w. kamienicy Karola Mintera skrywa w swoim wnętrzu zrewitalizowaną, nowoczesną przestrzeń biurową i konferencyjną.

CK Targowa działa by rozwijać wrażliwość społeczną kolejnych generacji i kształtować przedsiębiorcze kompetencje. Jeżeli jesteście nastawieni na rozwój, przedsiębiorczość, interdyscyplinarność i uwalnianie potencjałów własnego otoczenia biznesowego – znaleźliście się we właściwym miejscu.