Lokal usługowy Warszawa Praga

Szukasz nietuzinkowego, ale jednocześnie atrakcyjnego miejsca dla swojej kawiarni, albo masz ciekawy pomysł na otwarcie punktu usługowego w samym sercu Pragi? Sprawdź ofertę Centrum Kreatywności Targowa, które dysponuje lokalami usługowymi na Pradze.

Warszawa Praga: lokale usługowe

Dołącz do Centrum Kreatywności Targowa. Udostępniamy do wynajęcia dwa lokale usługowe przy ulicy Targowa 56 (frontowy gmach CK Targowa od strony ulicy).

Lokal na cele gastronomiczne

Pierwszy z dostępnych lokali jest w pełni przystosowany do celów gastronomicznych, z  zapleczem połączonym bezpośrednio z częścią eventową CK Targowa, co umożliwia również obsługę cateringową imprez odbywających się w Centrum.

Pomieszczenie ma powierzchnię 108 m² i posiada bezpośrednie wejście od strony ulicy oraz drugie wejście od strony dziedzińca CK Targowa, dostępne dla pracowników i gości Centrum.

Lokal usługowy z wejściem od ulicy

Drugi lokal usługowy, o łącznej powierzchni 62 m², posiada również wejście od strony ulicy i dostęp do dziedzińca CK Targowa. Idealny do wynajęcia pod kątem prowadzenia punktu lub salonu usługowego.

Charakter działalności Centrum Kreatywności Targowa, wyjątkowe usytuowanie budynku oraz kreatywna społeczność jaka się wokół niego gromadzi, sprzyja tworzeniu miejsca w synergii z lokalną społecznością oraz ze środowiskiem branż kreatywnych, czyli naturalnych interesariuszy CK Targowa.

W celu uzyskania szczegółowych warunków najmu lokali, prosimy o kontakt:

Karol Sadziński
Host CK Targowa
e-mail: ksadzinski@cktargowa.pl
tel. +48 502 388 441

 

Pełna oferta wynajmu w CK Targowa dostępna jest tutaj: wynajem przestrzeni eventowej oraz wynajem biur.