Zorganizuj event w Centrum Kreatywności Targowa

Nowoczesne Centrum Kreatywności Targowa to oryginalna i wdzięczna do aranżacji przestrzeń konferencyjna w Warszawie.

Centrum Kreatywności Targowa znajduje się w samym sercu Starej Pragi, 2 km od Zamku Królewskiego, 200 metrów od stacji metra M2. Na co dzień łączy ono funkcję biurowca, pracowni i przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej, które jest idealnym miejscem na warsztaty, szkolenia, konferencje, gale czy bankiety.

W swojej ofercie posiada przestrzenie eventowe i możliwość zapewnienia kompleksowej obsługi multimedialnej, studio nagraniowe do przeprowadzenia konferencji online oraz pełen zakres obsługi i koordynacji wydarzeń.

Nasza przestrzeń konferencyjna w Warszawie to:

360 m2 – Dziedziniec
160 m2 – Sala Różyc
54 m2 – Sala Ząbkowska

*po otwarciu szklanych ścian łączna przestrzeń = 520 m2

Okazały dziedziniec to 360 m2 przestrzeni do pełnej aranżacji multimedialnej oraz blisko 300 miejsc siedzących, kiedyś integralna część Bazaru Różyckiego. Unikalnie przeszklony z dużą ilością światła dziennego łączący trzy kamienice sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na biznesowe eventy, jak i wieczorne imprezy.

Dodatkowo mamy możliwość otwarcia przestrzeni na salę Różyc i stworzyć dużą przestrzeń eventową o powierzchni 520 m2.

Sala Różyc to 160 m2 sali konferencyjnej z zapleczem multimedialnych i 150 miejscami siedzącymi. Powierzchnia jest zaprojektowana modułowo i umożliwia podział sali na 4 mniejsze, a dzięki składanym szklanym ścianom mamy możliwość otwarcia przestrzeni na dziedziniec. Zrobisz tu i dużą konferencję biznesową, jak i małe równoległe warsztatowe spotkania.

Posiada również salę o wielkości 54 m2, z wyposażeniem w system nagłośnienia i projektor, w którym zorganizujesz szkolenie, warsztaty lub inne spotkanie.

Jesteśmy elastyczni, otwarci na nowe wyzwania i kreatywne rozwiązania 😉 – zachęcamy do odwiedzin wirtualnych (https://bit.ly/3vDeEmR) i na żywo (https://bit.ly/37gTkdE).

Poznaj więcej szczegółów i wynajmij przestrzeń

 

Do zobaczenia w Centrum Kreatywności Targowa!