SZKOLENIE: Tworzenie sieci współpracy w oparciu o interdyscyplinarność. Case studies.

Zapraszamy w środę 19.01, w godzinach 10:00-14:00 na kolejne darmowe szkolenie w ramach Szkoły Kreatywności. Tym razem spotkanie będzie dotyczyć tworzenia sieci współpracy w oparciu o interdyscyplinarność. Zajęcia będą poparte analizą przykładów takich współprac. 

Na szkoleniu przyjrzymy się innowacjom społecznym i technologicznym powstającym na bazie współpracy cross-sektorowej oraz zmian społecznych, legislacyjnych i organizacyjnych.

Omówimy zagadnienia związane z rozwojem działalności poprzez współprace z firmami i podmiotami z różnych branż: tożsamej, branż pokrewnych oraz z sektorów pozornie niezwiązanych z naszą główną działalnością.

Zajęcia będą okazją do zapoznania się ze specyfiką sieci współpracy i klastrów funkcjonujących w Polsce i krajach UE. Porozmawiamy o instrumentach wsparcia dla sieci współpracy.

W ramach spotkania spróbujemy także odnaleźć potencjalne przewagi konkurencyjne, które mogą zostać zbudowane dzięki sieciowaniu i interdyscyplinarnemu podejściu do współpracy

Szkolenie poprowadzi: Anna Ceynowa, Prezes Fundacji Empower Poland, działającej  na rzecz rozwoju polskich sektorów kreatywnych, w szczególności branży muzycznej.

>>> Sprawdź agendę szkolenia oraz informację o prowadzącej

Zajęcia prowadzone są online.

>>> Zapisz się do Szkoły Kreatywności

Szkolenie jest realizowane w ramach Szkoły Kreatywności i bezpłatne dla jej uczestników i uczestniczek. Aby wziąć w nim udział, należy zapisać się do bezpłatnej Szkoły Kreatywności.

 >>> Sprawdź pełny program Szkoły<<<