Cztery edycje Szkoły Kreatywności za nami

Za nami czwarta – półroczna – edycja Szkoły Kreatywności. Teraz przed nami to co lubimy najbardziej – wystawianie certyfikatów dla osób, które wypełniły warunki opisane w regulaminie. W tej edycji wzięło udział bardzo wielu uczestników. Tym bardziej cieszymy się z opinii jakie od otrzymaliśmy.

 

Warsztaty projektowania 3D pokazały mi nowe narzędzia komputerowe, dzięki którym uzyskałam sporo wiedzy, a teraz mogę realizować niektóre projekty w inny sposób. Rzeźbienie 3D to był mega hit!

Agata Wronka, projektantka wnętrz

 

Dziękuje za fantastyczne szkolenie i niezwykłą porcję szczegółowej wiedzy. Wykład był niesamowity!

Magdalena Makowska, właścicielka agencji reklamowej

 

Niesamowita piguła wiedzy! Super

Kasia, branża modowa

 

Serdeczne dziękuję! Szkolenie było niezwykle wartościowe, więcej takich!

Szymon Paluch, branża reklamowa

Szkoła Kreatywności to bezpłatne wykłady, warsztaty i szkolenia dla mikro i małych firm oraz osób pracujących w branżach sektora kreatywnego.

Szkoła uczy kompetencji niezbędnych do rozwijania biznesu, swojej marki, a także budowania relacji z klientami i pracownikami. Na unikatowy charakter Szkoły składają się zajęcia, dzięki którym branża kreatywna poznaje technologie przenoszące tradycyjne techniki w świat cyfrowy.

4 edycje

Szkoła Kreatywności ma za sobą 2 lata działania z sukcesem. Działania w bardzo nieoczekiwanych okolicznościach. Z założenia jako miejsce szkoleń stacjonarnych i sieciowania w odpowiedzi na pandemię bardzo szybko przekształcona w wirtualne miejsce gdzie można zdobyć wiedzę.

Dwa lata pozwoliły nam przyciągnąć wielu zainteresowanych i pomóc prowadzącym biznesy kreatywne rozwijać kompetencje niezbędne do tworzenia konkurencyjnych biznesów ery cyfrowej.

Zasilamy w praktyczną biznesową wiedzę SEKTOR KREATYWNY:

Muzyka / Film i wideo / Sztuka i rynek antyków / Architektura / Reklama /Telewizja i Radio / Rynek Wydawniczy / Projektowanie / Rękodzieło / Sztuki performatywne / Projektowanie mody / Oprogramowanie i usługi komputerowe / interaktywne oprogramowanie rozrywkowe / technologie VR, AR, wizualizacje w czasie rzeczywistym / technologie big data / technologie wspierające medycynę i nauki przyrodnicze

W czterech edycjach przygotowaliśmy dla Was 40 różnych szkoleń – to prwie 150 godzin eksperckiej wiedzy z której skorzystało blisko 1224 osoby.

O kolejnej edycji będziemy informowali wkrótce – pojawią się nowe tematy i nowe formaty spotkań. Śledźcie naszą stronę, by nie ominąć terminów zapisów!