We wrześniu na Targowej Design Thinking Challenge. Wyzwaniem projektowym będzie „Dom: Nowe funkcje”. Zapraszamy!

Zapraszamy na Design Thinking Challenge – jednodniowe warsztaty metody design thinking. Mamy nadzieję, że nowy termin będzie dogodny dla wielu z Was, zachęcamy do aktywnego rozkręcenia się po wakacjach.

Warsztaty odbędą się w CK Targowa 18 września, w godzinach 9:00 – 16:00.

Design Thinking Challenge to świetna propozycja dla osób, które chcą sprawdzić jak pracuje zespół od wyzwania do rozwiązania metodą design thinking i praktycznie doświadczyć 5 etapów metody oraz poznać narzędzie, których można użyć we własnej pracy. Pracować będziemy nad konkretnym wyzwaniem biznesowym „Dom: Nowe funkcje”!

Jeśli pracujesz lub interesujesz się branżą budowlaną, meblową, architektoniczną, związaną z wnętrzarstwem ta edycja Design Thinking Challenge może by szczególnie interesująca dla Ciebie! Podczas warsztatów wypracujemy nowe pomysły na usługi i produkty na bazie nowych potrzeb użytkowników. Odpowiemy na zdiagnozowane we wcześniejszym procesie badawczym wyzwania projektowe. Skorzystamy z analogii z innych branż. Wszystko po to, aby zakończyć warsztaty z innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży budowlanej, meblowej, architektonicznej czy wnętrzarskiej.

Organizatorem DTC jest Design Thinking Institute, CK Targowa jest współorganizatorem wydarzenia.

Udział w warsztacie jest płatny: 490 zł netto + vat

MASZ PYTANIA? Zadzwoń: 515 720 117

ZAPISY:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSez2kuwE-LC1QkAaE_q2QTXKSwtlBukmgp2MVfX3dUsPTGD0Q/viewform?usp=sf_link

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją, która powstała w ramach kursu zdalnego: „Badania design thinking” organizowanego przez Design Thinking Institute.

Opracowanie zawiera wiele ciekawych insightów i jest świetnym przykładem raportu design thinking.

Zapraszamy do pobrania: https://forms.gle/wHK6mhZcB31aJbCJA