SZKOLENIE: Najcenniejsza wartość firmy – kapitał intelektualny. Jak zbudować, motywować i utrzymać w firmie mądrych ludzi? 

Najcenniejsza wartość firmy – kapitał intelektualny

Zapraszamy w środę 8 grudnia, w godzinach 10:00-14:00 na darmowe szkolenie. Porozmawiamy o tym,  jak zbudować, motywować i utrzymać w firmie mądrych ludzi?

Na zajęciach omówimy metodę zarządzania, motywowania i rozwijania ludzi w sposób budujący obopólną korzyść dla  firmy i pracowników. Celem zajęć będzie szczegółowe wyjaśnienie istoty budowania wewnętrznej innowacyjności w firmie dzięki wykorzystaniu kompetencji i pracy autonomicznych zespołów. Uczestnicy otrzymają wiedzę na temat kroków jakie należy podjąć, aby skutecznie prowadzić pracowników. Począwszy od indywidualnych szkoleń wdrożeniowych, skończywszy na w pełni samodzielnej, samozarządzającej się grupie profesjonalistów, którzy poza wysoką efektywnością pracy, oferują firmie innowacyjność i adaptacyjność do zmieniających się realiów rynkowych.

Szkolenie poprowadzi: Agnieszka Durska, menadżerka personalna, specjalistka ds. rozwoju organizacji

>> Sprawdź agendę szkolenia oraz informację o prowadzących

Zajęcia prowadzone są online.

>>> Zapisz się do Szkoły Kreatywności

Szkolenie jest realizowane w ramach Szkoły Kreatywności i bezpłatne dla jej uczestników i uczestniczek. Aby wziąć w nim udział, należy zapisać się do bezpłatnej Szkoły Kreatywności.

 >>> Sprawdź pełny program Szkoły<<<